Aktualny czas: 09-05-2024, 06:48 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozpoznawanie własnych emocji, uczuć
Autor Wiadomość
romanj522 Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #117
RE: Rozpoznawanie własnych emocji, uczuć
No cóż ??? dałem się "skusić " i jest godź 4.05 a ja czytam Twojego bloga IZO i maóo tego że masz przeogromne przeżycia ,to masz niezaprzeczalny talent literacki-Twoje opisy przeżyć i uczuć im towarzyszącym są tak "plastyczne" że --no jak film??? nie !!!! zdecydowanie lepsze czyli bardziej obrazowe- DZIAŁASZ NA WYOBRAŹNIĘ ODBIORCY czyli ??? masz przeżycia i masz talent ,a nie każdy ma jedno i drugie.
IZA Mount Everest jest TWÓJ !!! Smile Smile Smile
Wiesz co mnie powalało zawsze ??? widok krwi !!! na ten widok zawsze traciłem przytomność -też się bałem ,i nie krwi ale jej widoku,dopiero jak o mało się nie zabiłem po pobraniu krwi z żyły (straciłem przytomność na schodach i poleciałem na łeb i szyję ) zostałem po oprzytomnieniu opier...... ny przez Panią magister i lekarzy co mnie ratowali(spadłem przez 2 płpiętra Smile) ,i teaz nadal to mam -tracę przytomność ,ale przed zabiegiem mówię co może się zdarzyć już jest bez stresu wstydu i niepotrzebnych kłopotów.
Ty Izo też znajdziesz optymalne rozwiązanie że poczujesz się bezpiecznie i komfortowo .
I jeszcze raz i bez "cukru" masz talent w opisywaniu uczuć.
Dużo czytam więc może nie jako krytyk literacki ale osoba która wie co "chwyta i chce czytać " na pewno umiesz pisać w sposób zmuszający do czytania Smile Smile Smile
16-06-2011 04:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Rozpoznawanie własnych emocji, uczuć - romanj522 - 16-06-2011 04:32

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ataki paniki-brak ujścia emocji-wpływ na ciało Kaja 1 5,588 13-03-2012 22:07
Ostatni post: Kaja
Heart Jak sobie radzić ze złością [split] Rozpoznawanie własnych emocji, uczuć Alex 19 23,591 16-06-2011 21:35
Ostatni post: romanj522

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości