Aktualny czas: 19-04-2024, 11:17 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DDA + nerwica gratis
Autor Wiadomość
tomek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Post: #41
RE: DDA + nerwica gratis
Psychiatra plus terapeuta . trzeba dokladnie zdiagnizowac dobrac leczenie zrozumieć co spiwodowalo taki stan. Moj lekarz mowi tak. Wida w garnku sie gotuje az nagle kipi i trzeba znalezc tego przyczynę. Dodam ze niestety takie stany lubia nawrcac. Powodzenia
P.s. wbrew pozorom znalezc dobrego lekarza i psychologa nie jest latwa sprawa

Od siebie daję namiar na dobrą klinikę: https://www.psychiatrzy.warszawa.pl/psyc...pia-online Znajdziesz kontakt do doświadczonego psychiatry oraz psychologa.
22-04-2022 09:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Meder Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Jan 2022
Reputacja: 0
Post: #42
RE: DDA + nerwica gratis
Wizyta psychiatry online jest bardzo dobrym pomysłem. Niektórzy mają opcje rozmowy bez kamerki (tylko telefonicznie) co też pomaga się otworzyć i opowiedzieć o problemie. Jeżeli masz problemy ze snem przez stres to też powinnaś o tym wspomnieć.

Jest bardzo dużo różnych środków uspokajających bez recepty dostępnych od ręki. Polecam szczególnie te ziołowe, na przykład Loremvit na uspokojenie https://loremvit.pl/produkt/uspokojenie/

Ja osobiście zdecydowałam się na konsultacje telefoniczną (też po pół roku różnych mniej lub bardziej odczuwalnych przeżyć) co mi bardzo pomogło. Biorę przepisane leki i naprawdę czuje różnice. A na odcięcie się od swiata i oczyszczenie głowy zaczelam słuchać audiobookow, głównie kryminałów. Dzięki temu przestaje myśleć i skupiam się tylko na tym co słyszę.
22-08-2022 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up DDA (kobiety w związku) – wywiad (mail itp.) from.nessy 1 4,463 16-10-2018 10:17
Ostatni post: bwalaszczyk
Information Funkcjonowanie osób z syndromem DDA po terapii. martita. 0 3,468 04-03-2015 22:13
Ostatni post: martita.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości