Aktualny czas: 28-03-2024, 15:16 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziadek alkoholik
Autor Wiadomość
RaV102 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 0
Post: #1
Dziadek alkoholik
Witam.
Mam taki problem razem z narzeczoną mieszkamy w jej 3 pokojowym miekszaniu rodzinnym z jej ojcem.
Niestety z powodów finansowych jesteśmy do tego zmuszeni. Mimo wszystko staramy się je remontować itp.
Ostatnio urodził nam się synek. Problemem jest mój "teść" jest alkoholikiem chyba od zawsze . Typowy emerytowany stoczniowiec. Jak udało mi się zauważyć pije co najmniej 3-4 piwa dziennie. Oczywiście chowajac puszki po pokoju by nikt nie widzial. Do tego przynajmniej raz w tygodniu znika na cały dzień i wraca pijany jak bela. Lub tylko czeka gdy my pojedziemy gdzieś na dłużej to po naszym powrocie znajomy widok. On oczywiście nie widzi problemu bo nie jest alkoholikiem. Moja dziewczyna może się wkurza ale dla niej to normalne bo zawsze taki był :/ On może nie jest jakiś niebezpieczny ale po pijaku robi się zaczepny wszystko mu przeszkadza i krzyczy . I prawie zawsze coś zgubi czy to kasę czy dowód itp. Do tego że tak powiem dla mnie jest zwykłym menelem podobnym do tych bezdomnych z dworca. Myje się raz w tygodniu dosłownie . Do łazienki wchodzi tylko raz w sobotę by się wykapac przed kościołem :/ nawet rak nie myje po wyjściu z wc. Więc domyślacie się jak smierdzi i jak smierdzi w jego wyremontowany pokoju. Mam dość jestem załamany że nie mogę nic zrobic. Nie chcę by mój syn to wydział, i wychowywał się w takiej przyczajonej patologii Sad Nie stać nas by kupić mieszkanie czy coś wynająć. Narzeczoną straciła pracę , pracuje tylko ja. Kupę pieniędzy wladowalismy w to mieszkanie :/. Błędne koło się zamyka a ja popadam w coraz większego doła czy depresje . Proszę może macie jakieś pomysły ?
30-11-2015 12:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ojciec alkoholik mojego chłopaka karolka1p1 3 10,322 01-05-2020 11:56
Ostatni post: Koki
  Brat alkoholik daamian003 0 4,399 13-06-2014 15:44
Ostatni post: daamian003

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości