Aktualny czas: 20-04-2024, 06:08 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak pomóc uzależnionej dziewczynie?
Autor Wiadomość
maru Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #1
Brick Jak pomóc uzależnionej dziewczynie?
Wiem, że prawdopodobnie odpowiedzi znalazłbym wśród obecnyh wątków, ale postanowiłem napisac post.

Moja dziewczyna, jest uzależniona od alkoholu, przy czym poczyniła już pierwszy krok i odwiedziła psychoterapeutę, jednak z uwagi, na inne problemy psychoterapeuta ten postanowił zacząć od problemu od którego wszystko się zaczęło, czyli jedzenia.
Jak to kobieta, chcąc posiadać idelną sylwetkę, zaczęła się odchudzać, wymiotować etc. przy czym po dordze pojawił się problem alkoholizmu, osobiście z dnia na dzień ten problem coraz bardziej zaczyna mi przeszkadzać, tym bardziej iż jestem DDA.
Na początku nie zauwazałem problemu, lub wydawał mi się zbyt mały, z czasem przekonałem się, że każda okazja jest dla niej dobra do wypicia, przyjmowałem do wiadomości wymówki i przestawałem działać.
Teraz wiem, że było to moim olbrzymim błędem, w końcu jest to jeszcze młoda osoba, która ma przed sobą cale życie, a ja jako najbliższy chcę jej pomóc i wspierać w dalszej walce.

Niestety po wizycie u psychoterapeuty nic się nie zmieniło, poza tym, że częściej przyznaje się do faktu picia. Moim zdaniem wizyta co 2 tygodnie to za mało, nie wiem też czy rozwiazywanie problemu żywnościowego na samym początku jest dobrym pomysłem, ale w końcu to specjalista.

Może zna ktoś naprawdę dobrą placówkę w Wwa ?

Jak myślicie, jak na początek mogę pomóc?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-2012 23:10 przez maru.)
18-03-2012 23:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Exclamation Prośba o pomoc w sprawie uzleżnionej matki córka. 1 2,531 26-05-2018 15:45
Ostatni post: córka.
  Pomoc dla babci, gdzie zacząć ? bib 2 5,855 14-10-2014 11:15
Ostatni post: Wacek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości