Aktualny czas: 29-03-2024, 13:05 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jestem nowa
Autor Wiadomość
MAGO Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
Post: #1
jestem nowa
Witam wszystkich forumowiczówSmile
mam problem z partneremSad poznałam go kiedy był w bardzo kiepskim stanie psychicznym - ale pił..wtedy nie wiedziałam jak bardzo jest uzależniony. prawie 4 lata czekałam na zmianę - ode mnie dostał wszystko czego potrzebował - dach nad głowa, ubrania, miłość.....naiwna miałam nadzieję, że to doceni i zrobi wszystko aby mnie uszczęśliwić...niestety...licza się tylko jego potrzeby picia.....okay jak bywa trzeźwy jest pomocny, kochajacy..i miałam nadzieję, że doceni wszystko co dla niego zrobiłam i mu dałam....miał wszystko aby zacząć normalne zycie..niestety..alkohol wział góre...łącznie z rękoczynami...nie wiem co robic dalej...on nie zdaje sobie sprawy ze swojej chorobySad
23-05-2011 22:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mycha88 Offline
Member
***

Liczba postów: 239
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #2
RE: jestem nowa
Witam również serdecznie. Zgadzam się z Michu, nie da rady zrobić nic na siłę. Zachęcam do czytania, ale również pisania postów. Mam nadzieję, że jakoś pomożemy.

"Na półkę z napisem >>złudzenia<< nerwowo zerkają me sny"
23-05-2011 22:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Alex Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 285
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #3
RE: jestem nowa
Witaj MAGO, cieszę się, że dołączyłaś do forum. Sądzę, że znajdziesz dużo informacji w dziale Współuzależnienie.
23-05-2011 23:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Elżbieta Kalinowska Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 154
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #4
RE: jestem nowa
Witaj MAGO - pozdrawiam serdecznie

Zobacz jak przestać kręcić się w kółko i zacząć szukać rozwiązań. KLIKNIJ >>>
24-05-2011 01:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
romanj522 Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #5
RE: jestem nowa
Hej Mago nie jesteś taka nowa skoro już cztery lata jesteś z kimś kto ma problem i jeszcze walczysz o Niego -bo gdybys nie walczyła to dawno "pusciłabyś go w trombę " .Teraz tak odemnie maleńka rada "nie dawaj nic jeśli nie otrzymasz nic w zamian" tak zrobiła Moja Krynia i nie było łatwo ani Jej ani mnie ,ale WARTO BYŁO słowo daję.
Ustal pewne zasady ,i ani "DUDU"nie odpuszczaj przecież skoro dałaś wszystko kiedys -tak piszesz -to nie wymażesz GO z pamięci a skoro kiedyś dawałaś to teraz też daj -ale nie za NIC a alkoholik jest w pełni wartościowym człowiekiem problem w tym że ma dwie osobowości
1TRZEŹWĄ
2 PIJANĄ
i to jest problem bo w każdej innej chorobie tożsamość pozostaje niezmienna prawie a tu w alkoholiźmie z każdym kieliszkiem alkoholik zmienia się i nie tylko na zewnątrz trudne To jest
26-05-2011 19:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  czy jestem alkoholikiem Vena1986 0 3,621 28-02-2014 00:39
Ostatni post: Vena1986
Wink Nowa niezdiagnozowana ;-P sluuu 0 3,264 14-02-2014 14:33
Ostatni post: sluuu

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości