Aktualny czas: 19-06-2019, 16:41 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nienawiść...
Autor Wiadomość
bartolini Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Reputacja: 0
RE: Nienawiść...
(12-06-2013 14:30)Michu napisał(a):  Teraz już jesteś dorosła, a poczucie własnej wartosci się kształtuje całe życie nie tylko i wyłącznie w dzieciństwie, więc teraz możesz nad tym pracować żeby przestac nienawidzić siebie, tez tak robię, trudne to ale się da.

Wtrącę sie do rozmowy. Bardzo mi sie spodobały słowa: teraz już jesteś dorosła, a poczucie własnej wartosci się kształtuje całe życie nie tylko i wyłącznie w dzieciństwie. Dokładnie to samo myślę, całe zycie przed Tobą i tylko od Ciebie zależy jak będzie wyglądało, to Ty jest teraz kształtujesz i jeśli zechcesz możesz być najszczęśliwszą osobą pod słońcem.
30-07-2013 09:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Michu Offline
Administrator

Liczba postów: 981
Racja : )

Mój blog o wychodzeniu z choroby:
http://www.nerwicowo.blogspot.com
30-07-2013 16:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartolini Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
(30-07-2013 16:11)Michu napisał(a):  Racja : )

Big Grin
01-08-2013 15:03
queen Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
(30-07-2013 09:24)bartolini napisał(a):  
(12-06-2013 14:30)Michu napisał(a):  Teraz już jesteś dorosła, a poczucie własnej wartosci się kształtuje całe życie nie tylko i wyłącznie w dzieciństwie, więc teraz możesz nad tym pracować żeby przestac nienawidzić siebie, tez tak robię, trudne to ale się da.

Wtrącę sie do rozmowy. Bardzo mi sie spodobały słowa: [undefined=undefined]teraz już jesteś dorosła, a poczucie własnej wartosci się kształtuje całe życie nie tylko i wyłącznie w dzieciństwie.[/undefined] Dokładnie to samo myślę, całe zycie przed Tobą i tylko od Ciebie zależy jak będzie wyglądało, to Ty jest teraz kształtujesz i jeśli zechcesz możesz być najszczęśliwszą osobą pod słońcem.

Ładnie powiedziane, chciałabym żeby tak było Undecided

Bo tutaj jest jak jest, po prostu.
02-09-2013 15:00
Michu Offline
Administrator

Liczba postów: 981
Tak jest tyle tylko, ze to nie takie proste jakby sie mogło wydawać.

Mój blog o wychodzeniu z choroby:
http://www.nerwicowo.blogspot.com
02-09-2013 22:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
popo14 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Misia piszesz: "Siedzę i ryczę jak bóbr. Nie wiem co robić. Nie wiem czy jest szansa żeby cokolwiek zmienić. To wszystko jest okropne... Co za puste , samotne życie mi zostało jedynie do powolnego przejścia...".
Niekoniecznie, sam długi czas żyłem i złością i nienawiścią. To można zmienić, potrzeba czasu, ale można. Warto zacząć od zmiany myślenia na swój temat. Złość, nienawiść to są uczucia jak każde inne, i można z nimi żyć, jakoś sobie poradzić. Nie ma dobrych ani złych uczuć. Są tylko nasze zachowania, które są zdeterminowane tym uczuciem.. Nie poddawaj się i walcz o siebie Smile

http://ddawsieci.blog.onet.pl/
08-09-2013 19:03
queen Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
(02-09-2013 22:54)Michu napisał(a):  Tak jest tyle tylko, ze to nie takie proste jakby sie mogło wydawać.

Niestety Sad Chyba nie ma dobrego sposobu.

Bo tutaj jest jak jest, po prostu.
23-09-2013 11:16
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości