Aktualny czas: 26-04-2024, 13:56 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radzenie sobie z bólem
Autor Wiadomość
peppercorn Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 0
Post: #1
Radzenie sobie z bólem
Nie wiem, jak to jest u Was. Ale ja, gdy odczuwam największy ból, zadaję sobie ból, kaleczę się. Czasami staram się zatrzymać negatywny natłok myśli, ale nie zawsze mi się udaje, mimo że na terapii ćwiczę to. Wydaje mi się też, że leki w ogóle mi nie pomagają, nie widzę żadnej poprawy po nich, a chyba powinna być. w ogóle to po krótkim okresie wzrostu, spadłam jeszcze niżej. teraz drapanie się do krwi nie koi, teraz zaczęłam się ciąć. czuję się coraz gorzej, nie wiem, co mam zrobić...
10-11-2011 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
peppercorn Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Radzenie sobie z bólem
Leki przyjmuje już dwa i pół miesiąca. Chyba powinno już coś zacząć działać.
Rozmawiałam na terapii i samookaleczaniu, ale nie potrafię tego powiedzieć poważnie, ciągle umniejszam wszystko. Może wstydzę się przyznać przed innymi, że taka jestem...dziwna. Nie wiem. Idę w piątek, zobaczymy. Jednak poprawy nie widzę żadnej, czuję się tylko coraz gorzej i gorzej. Może to normalne?
12-11-2011 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
peppercorn Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Radzenie sobie z bólem
Zastanawiam się, czy możliwe, że w ogóle kiedykolwiek będę normalna. Teraz jest we mnie tylko ból, czasami pojawia się totalne zobojętnienie - i ten stan lubię, gdyż wtedy nie czuję nic. Jednak już prawie w ogóle nie mam motywacji. Po prostu robię.
17-11-2011 12:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
peppercorn Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Radzenie sobie z bólem
Od wczoraj zaszła we mnie jakaś zmiana. Zaczęłam skupiać się na chwili bieżącej i przestałam myśleć o samookaleczaniu siebie. Może też i dlatego, że w końcu pocięłam się nożem po raz pierwszy. Rana się jeszcze nie zagoiła. Walczę!
01-12-2011 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Heart Jak sobie radzić ze złością [split] Rozpoznawanie własnych emocji, uczuć Alex 19 23,535 16-06-2011 21:35
Ostatni post: romanj522
  DDA i wyobrażanie sobie siebie w innej roli mycha88 2 7,522 11-04-2011 20:10
Ostatni post: mycha88

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości