Aktualny czas: 19-04-2024, 22:24 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam peter
Autor Wiadomość
peter Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 0
Post: #1
Witam peter
Witam. Mam na imie Piotr i jestem uzalezniony od alkoholu. Nie pije od dwoch lat,czyli od terapii w zamknietym osrodku.To co zrobilem dwa lata temu bylo najwazniejszym krokiem w moim zyciu.Pozdrawiam z Monachium.
14-04-2010 11:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
atorod37 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jun 2010
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Witam peter
Witaj Piotrze.Mam na imie Dorota.gratuluje Ci tej długiej abstynencji.ja nie pije od 3 miesiecy i jest ze mna coraz gorzej.nie radze sobie z nerwami...oddalam sie od ludzi...czepiam sie o robiazgi...chodze do AA do terapeutki ale jakos nic mi nie wychodzi...a na zamkniety odwyk isc nie mge choc powinnam .nie mam z kim dzieci zostawic a i prace traceSad jak radzic sobie mam?
06-06-2010 17:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
romanj522 Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Witam peter
Po pierwsze "Doroto atorod37" zarejestruj się na tym forum -może być ciekawie i nie będziesz czuła się znikającym punktem.
Po drugie minął tak zwany miodowy miesiąc i teraz bardziej niż AA potrzebujesz lekarza psychiatry ze specjalizacją od uzależnień a konkretnie recepty na coś co odrobinę podniesie Twój nastrój-ja wtedy brałem Coaxil i pomogło ale to lekarz decyduje .Idź jak najprędzej bo te środki żeby się uaktywnić potrzebują ok 3 tygodni zażywania.Po większości normalnie możesz prowadzić auto pracować normalnie funkcjonujesz tylko deprecha gdzieś znika.I tylko niektóre grożą uzależnieniem.A dla Piotra szacun Smile
24-01-2011 23:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  WITAM! bwalaszczyk 0 3,573 16-10-2018 10:14
Ostatni post: bwalaszczyk
  Witam Frank 0 2,761 18-06-2016 10:07
Ostatni post: Frank

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości