Strona główna
Witam peter - Wersja do druku

+- Strona główna (http://www.leczmy-alkoholizm.org/forum)
+-- Dział: Dotyczące Forum (/Forum-dotyczace-forum)
+--- Dział: Przedstaw się (/Forum-przedstaw-sie)
+--- Wątek: Witam peter (/Thread-witam-peter)



Witam peter - peter - 14-04-2010 11:37

Witam. Mam na imie Piotr i jestem uzalezniony od alkoholu. Nie pije od dwoch lat,czyli od terapii w zamknietym osrodku.To co zrobilem dwa lata temu bylo najwazniejszym krokiem w moim zyciu.Pozdrawiam z Monachium.


RE: Witam peter - atorod37 - 06-06-2010 17:16

Witaj Piotrze.Mam na imie Dorota.gratuluje Ci tej długiej abstynencji.ja nie pije od 3 miesiecy i jest ze mna coraz gorzej.nie radze sobie z nerwami...oddalam sie od ludzi...czepiam sie o robiazgi...chodze do AA do terapeutki ale jakos nic mi nie wychodzi...a na zamkniety odwyk isc nie mge choc powinnam .nie mam z kim dzieci zostawic a i prace traceSad jak radzic sobie mam?


RE: Witam peter - romanj522 - 24-01-2011 23:09

Po pierwsze "Doroto atorod37" zarejestruj się na tym forum -może być ciekawie i nie będziesz czuła się znikającym punktem.
Po drugie minął tak zwany miodowy miesiąc i teraz bardziej niż AA potrzebujesz lekarza psychiatry ze specjalizacją od uzależnień a konkretnie recepty na coś co odrobinę podniesie Twój nastrój-ja wtedy brałem Coaxil i pomogło ale to lekarz decyduje .Idź jak najprędzej bo te środki żeby się uaktywnić potrzebują ok 3 tygodni zażywania.Po większości normalnie możesz prowadzić auto pracować normalnie funkcjonujesz tylko deprecha gdzieś znika.I tylko niektóre grożą uzależnieniem.A dla Piotra szacun Smile