Aktualny czas: 09-05-2024, 21:30 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jestem żoną alkoholika.
Autor Wiadomość
aska2520 Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Jestem żoną alkoholika.
Hej dziewczyny. Dawno nic nie pisałam, ale zawsze czytam. Kto mnie nie zna, zawsze może poczytać moje wcześniejsze wpisy.
Tak w ogóle GRAZYNKO gratuluję, jedź i odpoczywaj!!!
A co do Ciebie KASIU....Ciężka sprawa. Ja też żyje w takim związku i zawsze żyje nadzieja, ze nam się uda. Ja mam juz dwie córki, jedna 7 lat, druga 15 miesięcy i za dużo się nie zmienia. No fakt już prawie rok jest " zaszyty" i nie pije, ale jak pytam co dalej to nastaje milczenie, więc wiem ze wkrótce trzeźwość się skończy, a może nie.... Głupi zawsze ma nadzieję.
Więc Kasiu sama nic nie zrobisz, jezeli on sam nic nie chce zrobić. I albo wytrzymasz i będziesz starać się żeby zaczął się leczyć, albo odejdziesz.
Powiem Ci ze ja nigdy swojemu partnerowi już nie zaufam i nawet teraz jak już tyle (pierwszy raz w życiu) nie pije, ciągle czekam ze w końcu i tak choroba powróci i już myślę jak chronić moją starszą córeczkę, która juz tyle rozumie....bardzo ciężko jest żyć u boku chorego na alkoholizm.
07-04-2013 00:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Jestem żoną alkoholika. - gayowa - 16-12-2012, 19:37
RE: Jestem żoną alkoholika. - aska2520 - 07-04-2013 00:30

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy warto nakłaniać alkoholika do leczenia Malinkaa7 41 50,367 17-12-2014 12:47
Ostatni post: zetka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości