Aktualny czas: 02-05-2024, 20:24 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja matka pije i niszczy całą rodzinę
Autor Wiadomość
nununa Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Post: #1
Moja matka pije i niszczy całą rodzinę
Problemy mojej matki zaczęły się już dawno temu( jakieś 8-10 lat), wszyscy zawsze to widzieli ale nikt za bardzo nie reagował, bo ten problem nie był aż taki duży, ale jakieś 3 lata temu wszystko się pogorszyło. Moja matka zaczęła się spotykać za jakimś typem, który sam lubi sobie wypić, i było co raz gorzej i gorzej. Kontakty ze mną i cala rodzina znacznie się pogorszyły, wszystko przestało mieć dla niej jakiekolwiek znaczenie, liczy się dla niej tylko alkohol i ten jej facet, wielokrotnie przy jakiejś kłótni stawała po jego stronie. On zaczął ja nastawiać przeciwko mnie a ona oczerniała mnie przed rodzina i opowiada jaką to jestem wyrodną córką, a jest wręcz przeciwnie. Teraz wszyscy sobie zdają sprawę ze to ona wszczyna wszystkie awantury i ze to nie ona jest ofiara całej tej sytuacji tylko sprawca. Wszyscy jej powtarzają ze powinna się zacząć leczyć ale ona tego nie przyjmuje tego do wiadomości i nie widzi żadnego problemu i cały czas upiera się ze to ja jestem ta zła a ona poszkodowana. Kompletnie nie wiem co mam z tym zrobić, ona wykańcza nas wszystkich a zwłaszcza swoich rodziców, którzy są już starzy i schorowani. Macie jakieś pomysły jak do nie dotrzeć i wytłumaczyć jej ze niszczy i siebie i całą rodzinę, albo jak ją zmusić do leczenia?
02-07-2013 23:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Moja matka pije i niszczy całą rodzinę - nununa - 02-07-2013 23:58

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Matka i corka margaret 4 10,324 16-09-2012 14:01
Ostatni post: grazynka03
  Jak postępować gdy biska osoba pije? kora 56 77,492 08-09-2011 19:35
Ostatni post: Elżbieta Kalinowska

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości