Aktualny czas: 26-04-2024, 21:20 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gdzie i jakiej pomocy szukać?
Autor Wiadomość
karamba Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0
Post: #1
gdzie i jakiej pomocy szukać?
Witam otóż nie jestem tu z byle jakich powodów, uświadomiłem sobie ostatnio że chociaż jestem w stanie nie pić przez okres miesiąca lub kilku miesięcy ostatecznie przegrywam walkę i nadchodzą dni kiedy zaczynam pić. Trwa to dwa maksymalnie trzy dni, ale podczas tych kilku chwil potrafię zepsuć wszystko nad czym pracowałem dłuższy czas. Mam 26 lat jestem młodym człowiekiem a zdążyłem już wiele popsuć w swoim życiu. Nie będę się tłumaczył tym że wiele przeszedłem itp. Ja mam dla kogo żyć dla kogo się starać ale jakoś nie mogę się ustabilizować i po okresie pięknych dni, tygodni lub miesięcy znowu padam na pysk przy butelce wódki. Wszystko złe co w swoim życiu uczyniłem zrobiłem po pijaku ale to nie jest też tak że za każdym razem jak się upije roznoszę dom na strzępy. Prawda jest taka że człowiek mojego pokroju nie powinien pić ani kropli bo nie zna umiaru. Moje pytanie do Was: jak udowodnić sobie i rodzinie że jeszcze są jakieś szanse na normalne życie? osobiście jestem podłamany swoją nieudolnością, a rodzina przestaje we mnie wierzyć. Zastanawiam się nad wieloma rozwiązaniami od wszywki po terapię ale nie mam zielonego pojęcia jak się za to zabrać. Do tej pory myślałem że sam się z tym uporam ale...........Każda wasza rada lub fala krytyki może okazać się pomocna dlatego czekam na wasz odzew. Pozdrawiam
24-02-2014 17:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
gdzie i jakiej pomocy szukać? - karamba - 24-02-2014 17:34

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pomoc dla babci, gdzie zacząć ? bib 2 5,873 14-10-2014 11:15
Ostatni post: Wacek
  pomocy . ; (( evelina 2 6,248 09-07-2011 03:18
Ostatni post: romanj522

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości