Aktualny czas: 09-05-2024, 17:31 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trudność w uzmysłowieniu uzależnionej osobie w rodzinie jaki problem ja dotknął.
Autor Wiadomość
Alex Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 285
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Trudność w uzmysłowieniu uzależnionej osobie w rodzinie jaki problem ja dotknął.
Karolina, jesteś w bardzo trudnej sytuacji, współczuję Ci. Podpisuje się pod tym, co mówi mycha. Twoje próby perswazji nie pomogą Twoim rodzicom wyjść z uzależnienia. To siła wyższa, znacznie przekraczająca Twoje możliwości. Twoje zaangażowanie w ratowanie rodziców z uzależnienia będzie działać tylko niszcząco na Ciebie, a jednocześnie może przyczyniać się do podtrzymywania rodziców w uzależnieniu. To, co byłoby najwłaściwsze w tym momencie dla wszystkich, to żebyś znalazła w okolicy ośrodek leczenia uzależnień łączący w sobie terapię dla DDA. Znajdziesz tam wsparcie dla siebie, a dla rodziców namiar na placówkę, który możesz im podsunąć wraz z jakimiś ulotkami. Powinnaś jak najszybciej zorganizować sobie pomoc psychologa specjalizującego się w tego typu problemach.
11-05-2011 15:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Trudność w uzmysłowieniu uzależnionej osobie w rodzinie jaki problem ja dotknął. - Alex - 11-05-2011 15:48

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Heart Lęki, fobie itp - ja sie pozbyłam !!:) Kaja 6 10,698 29-01-2012 12:05
Ostatni post: Kaja
  Rodzinny problem i niepokój o przyszłość oRMo 11 11,431 02-06-2011 22:34
Ostatni post: mycha88

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości