Aktualny czas: 28-04-2024, 02:05 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trudność w uzmysłowieniu uzależnionej osobie w rodzinie jaki problem ja dotknął.
Autor Wiadomość
romanj522 Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Trudność w uzmysłowieniu uzależnionej osobie w rodzinie jaki problem ja dotknął.
(...) potrzebuje pomocy, aby pomoc im. Niewiem, gdzie moglabym sie zglosic, aby z kims porozmawiac. Boje sie robic to w mojej malej okolicy, poniewaz tu wszyscy sie znaja.

Cześć Karolino,jeżeli chcesz pomóc rodzicom ,i tym samym całej rodzinie nie wyłączając siebie,to po pierwsze -musisz przestać się bać
Jest to nie tylko w Twoim przypadku podstawowy warunek na drodze do sukcesu,a cel jest naprawdę wart tego żeby przynajmniej spróbować.
Ja jestem na tym forum troszkę już i założyłem kiedyś wątek pt."Farmakologiczne leczenie alkoholizmu" więc spróbuj poszukać może się przyda.
Ja na razie nie będę się rozpisywał tak dla Twojej wiedzy ,mam ponad 50 lat i bardzo bogatą przeszłość alkoholową,obecnie jestem już długo trzeźwy więc jestem żywym przykładem że można ,a teraz od siebie powiem z perspektywy czasu że WARTO.
Powiem jeszcze że OSOBA która pomogła mi cieszy się razem ze mną i też mówi mi że warto było. Smile
Ja nie znam uniwersalnego sposobu ale znam problem więc może się przydam do czegoś,ale po pierwsze nie bój się niczego i niczego nie żałuj,wtedy wszystko jakby z automatu przybiera inny wymiar.
O rodzinę warto i trzeba walczyć Karolino.
11-05-2011 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Trudność w uzmysłowieniu uzależnionej osobie w rodzinie jaki problem ja dotknął. - romanj522 - 11-05-2011 20:09

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Heart Lęki, fobie itp - ja sie pozbyłam !!:) Kaja 6 10,673 29-01-2012 12:05
Ostatni post: Kaja
  Rodzinny problem i niepokój o przyszłość oRMo 11 11,408 02-06-2011 22:34
Ostatni post: mycha88

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości