Aktualny czas: 28-04-2024, 08:49 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomocy . ; ((
Autor Wiadomość
romanj522 Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #3
RE: pomocy . ; ((
:)post jest niebezpiecznie przejmujący ale jak do tej pory daałaś sobie radę ???
To tylko pierwsze pytanie a co mogę poradzić -jeśli sytuację masz tak dramatyczną ,a nie wątpię że tak jest -to musisz zdobyć za wszelką cenę "namacalne dowody dramatu" i niestety takie jest obowiązyjące prawo. Ma to swoje uzasadnienie które wykracza poza temat.



Co musisz zrobić ???
Jeśli któreś z rodziców będzie "po spożyciu alkoholu " wezwij policję -i badanie alko + ewentualnie izba 9wtedy jak pełnoletnia to Ty decydujesz jeśli nie to po prostu izba)
jeśli gdzieś na ławce wypite -zgłoś i badanie
jak chodzisz do szkoły -psycholog i pedagog (mają obowiązek tajemnicy lekarskiej-nie wierz w to do końca )
mogą zostać skierowani na przymusowe leczenie co jest pomysłem jakiegoś polskiego wariata bo jak się nie zgodzą to nikt nie ma prawa ich zmusić Smile
NO TO CO TOBIE POZOSTAJE ???
nic innego tylko udać się albo nawet tylko zadzwonić pod wskazany przez ALEX adres tj

"ETOH Fundacja Rozwoju Profilaktyki, Edukacji i Terapii Problemów Alkoholowych O/ Regionalny Gdańsk
81-366 Gdynia
ul. Abrahama 57
tel. 0 606 47 45 17"

i jakoś żyć dalej do przodu.
Na pociechę powiem Tobie że to co napisałem wcześniej to tak jest ,do czasu kiedy odpowiednie służby nie zaczną "pilnować " danej osoby , a polega to na tym że ja jak kiedyś piłem to w ciągu jednego tygodnia byłem w izbie wytrzeźwień 7x będąc do wytrzeźwienia 22 godziny .
Pomyśl nawet nie zdążyłem wypić piwa co kumpel jeden z drugim postawił "BIDNEMU BO Z IZBY" a już z powrotem izba bom wypił 0/5 piwa .
Ta umieją pilnować i cooo dało mi radę no w końcu dało jak jeszcze długo jak przestałem pić -jedzie patrol i Panie RooXXX pozwól pan -No to dmuchnij pan tak przez 7 sek zobaczymy jak nic to idzie Pan jak coś to jedziemy
Więc jest zawsze sposób ,a ten co pije zawszez początku bluźni i się złości .No tak już jest i Ela na pewno lepiej to wyjaśni ,ja powiem jedno ALKOHOLIKÓW KOCHAJCIE I ICH RATUJCIE ALE NIE ZA WSZELKĄ CZYLI ZA CENĘ SWOICH WARTOŚCI
Bo gdyby alkoholik nie był alkoholikiem to też byście tego noe robili -na ostatnim spotkaniu Mojej grupy ISKRA powiedziałem właśnie te słowa i ???? jaka była odpowiedź ???Idea

fax. 624 93 07'
Przepraszam za błędy "czeskie" ale piszę przy zgaszonym świetle czyli bezwzrokowo a w łóżku to klawiatura troszkę niestabilnie siedzi i stąd błędy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2011 03:25 przez romanj522.)
09-07-2011 03:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
pomocy . ; (( - evelina - 26-05-2011, 22:50
RE: pomocy . ; (( - Alex - 26-05-2011, 23:21
RE: pomocy . ; (( - romanj522 - 09-07-2011 03:18

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  gdzie i jakiej pomocy szukać? karamba 5 8,806 02-11-2016 13:38
Ostatni post: donbartosz
  gdzie szukać pomocy dla alkoholika rybka19533 1 7,231 19-02-2010 15:48
Ostatni post: perone

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości