Aktualny czas: 05-05-2024, 14:59 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I co dalej...
Autor Wiadomość
aska2520 Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #1
I co dalej...
Cisza tutaj u nas ostatnio. Jakos tak nic sie nie dzieje. Moze napisze co slychac u mnie....

Wiec moj partner podjal pierwsza prawdziwa probe leczenia. Chcial sie zaszyc, ale lekarz stwierdzil zeby moze najpierw sprobowal tabletek, a pozniej pomyslal dalej. No i tak zrobil, bierze anticol i probuje.
Tylko nie za bardzo chce isc na terapie, jak rozmawialismy tam z ta pania doktor to ona powiedziala, ze nie kazdy chce chodzic na takie terapie i nic na to nie poradze jak on nie ma na nie ochoty. Zamiast pomoc mi go zachecic, powiedziec ze to bardzo wazne i w ogole to nie. Wiem, ze zmusic sie go nie da, ale co bedzie dalej.
Boje sie bardzo, ze na tej jednej probie sie nie skonczy, ze bedzie ich wiecej, no ale niestety tak to juz czasami bywa. Ciesze sie, ze w koncu zrozumial ze w ogole ma problem, a nie tak jak mowil zawsze ze lubi wypic. Czas pokaze... Mam nadzieje, ze moja rodzina ma jeszcze szanse na normalne zycie, szczegolnie ze fajny z niego czlowiek i szkoda zeby zniszczyl nam i sobie zycie.
Trzymajcie sie.
22-10-2011 19:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
I co dalej... - aska2520 - 22-10-2011 19:41
RE: I co dalej... - romanj522 - 23-11-2011, 23:32

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  i co dalej... Pionek 4 9,850 29-08-2013 08:29
Ostatni post: queen

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości