Aktualny czas: 16-05-2024, 21:22 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Farmakologiczne leczenie alkoholizmu
Autor Wiadomość
romanj522 Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #16
RE: Farmakologiczne leczenie alkoholizmu
No i po dłuższej przerwie odwiedzam założony przez siebie wątek ,i co widzę ??? zainteresowanie jest jako takie ,wynika po ilości wyświetleń ale jest to zainteresowanie bierne co wynika z iliści wypowiedzi czyli postów w wątku.
Skłania mnie to do stwierdzenia że wiedza i znajomość tematu jest nadspodziewanie "nikła".
Ja w terapii farmakologicznej jestem już 3 miesiące i jedno co w skrócie i teraz mogę stwierdzić że żałuję że wcześniej nie zaproponował mi tego jakiś specjalista w zakresie leczenia uzależnień,straciłem przez to naprawdę duży kawałek życia.Przykro jest mieć tego świadomość ale lepiej późno niż wcale.
Dzisiaj tyle ,ale będę tu zaglądał,i jednak leczenie tzw. skojarzone -czyli farmakoterapia+psychoterapia +grupy wsparcia to moim zdaniem jedyna w miarę skuteczna droga do trzeźwego życia.Niezwykle istotna jest kolejność priorytetów jaką podałem,a dlaczego??? odpowiedzi są stosunkowo proste ,bo prawie oczywiste.
Jednak może zwykła ciekawość odwiedzających ożywi troszkę ten wątek??? Smile.
Dla wyjaśnienia-dość długo nie pisałem w temacie żeby nabrać pewnego dystansu obiektywizmu i własnego doświadczenia.
09-05-2011 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Farmakologiczne leczenie alkoholizmu - romanj522 - 09-05-2011 23:07

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Depresja i jej leczenie Wacek 4 4,925 17-03-2022 14:09
Ostatni post: Meder

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości