Aktualny czas: 16-05-2024, 12:43 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Farmakologiczne leczenie alkoholizmu
Autor Wiadomość
romanj522 Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #17
RE: Farmakologiczne leczenie alkoholizmu
No i po półrocznym leczeniu nie odczuwam tej dawnej nieprzepartej potrzeby "wypicia" nastrój pogodny mam i jest dobrze,oczywiście uczestniczę w grupie wsparcia,ale teraz to uczestnictwo przybrało "nową jakość" zacząłem myśleć pozytywnie a nie jakiego wybiegu użyć żeby usprawiedliwić kolejne zapicie.
Teraz po prostu nie odczuwam potrzeby picia, to naprawdę pomaga w procesie wychodzenia z nałogu,chociaż mam świadomość że nie stanowi złotego środka, gdybym zaczął pić to pewnie piłbym znowu ,ale skoro nie odczuwam potrzeby picia to po prostu nie piję bo w jakim celu?? .
Dawniej nawet wyjście do sklepu po podstawowe zakupy było zdominowane myślą że "musi zostać chociażby na piwo" teraz już spokojnie robię zakupy chociaż wraca we wspomnieniach jak zamiast lepszej wędliny kupowałem kawałek najtańszego salcesonu żeby jeszcze piwko mieć, Smile
Spojrzałem na ilość wyświetleń tego wątku,i czasem Ktoś go poczyta Smile więc może również spróbuje ocenić w tej pięciogwiazdkowej skali na samej górze "okienka" Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2011 11:06 przez romanj522.)
19-06-2011 10:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Farmakologiczne leczenie alkoholizmu - romanj522 - 19-06-2011 10:56

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Depresja i jej leczenie Wacek 4 4,925 17-03-2022 14:09
Ostatni post: Meder

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości