Aktualny czas: 16-05-2024, 09:32 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Farmakologiczne leczenie alkoholizmu
Autor Wiadomość
romanj522 Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #13
RE: Farmakologiczne leczenie alkoholizmu
Fajna dyskusja się zaczyna i bardzo dobrze.Ja nie zamierzam się wycofać z cytatów które przytoczył "kiszony ogórek" ani poglądów które mam ale proszę o odrobinę uwagi oto fragment cytatu
-",samo niepicie jest tylko niepiciem ale jest podstawowym elementem żeby iść dalej" czyli niepicie jest podstawą dalszego działania,i teraz nie chcę dyskusji na temat silnej woli czy motywacji i[/color]tp. bo każdy człowiek jakąś wolę i motywację do działania posiada,jeżeli jednak to nie wystarcza to temu służą właśnie środki wspomagające.
Do przemyślenia dla sceptyków - "buty są elementem wspomagającym nasze stopy szczególnie podczas chodzenia.Czy gdyby odebrać ludziom buty przestali by oni chodzić ??? ,a może tak na wszelki wypadek już zacznijmy na bosaka biegać codziennie Big Grin bo jesteśmy przeciwni (my czyli sceptycy)wszelkim wspomagaczom-nawet tym dobrym "
w miejsce buty można podstawiać dowolnie i wyobrażać sobie efekty,miłej zabawy. Huh
A teraz w nowym postcie dla "robin" tak trzymaj-czyli miej swoje zdanie.Ja zauważam różnicę między wspomaganiem a modyfikowaniem i środki farmakologiczne w moim przypadku modyfikują pozytywnie moje np.zapotrzebowanie na spożycie kolejnej dawki alkoholu,moje złe depresyjne nastroje czy nerwicowe zachowania,i nie jest to chodzenie na skróty,jest to tylko nieco inna droga do tego samego celu i jak by nie patrzeć w moim przypadku słuszna bo zwiększa moje szanse powodzenia,a zakładając że nie jest to wyścig tylko dążenie do celu to kto ma o to pretensje że modyfikuję przeszkody??? ci co lubią spać na desce z gwożdziami ??? ja przykrywam gwoździe materacem czyli "modyfikuję pozytywnie" Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-03-2011 12:55 przez romanj522.)
22-03-2011 12:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Farmakologiczne leczenie alkoholizmu - romanj522 - 22-03-2011 12:25

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Depresja i jej leczenie Wacek 4 4,925 17-03-2022 14:09
Ostatni post: Meder

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości