Aktualny czas: 09-05-2024, 02:35 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Farmakologiczne leczenie alkoholizmu
Autor Wiadomość
romanj522 Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #1
Farmakologiczne leczenie alkoholizmu
Założyłem ten wątek z myślą taką że są ludzie,ale chyba niewielu którzy mają jakieś doświadczenie w tym temacie.
Oczywistym jest że ja nie wierzę w czarodziejskie działanie pigułki,ale czy współczesne leki wspomagające trzeźwienie nie są przypadkiem niepotrzebnie ignorowane a nawet ostro krytykowane.Wychodzenie z uzależnienia nie jest sprawą łatwą ani przyjemną o czym zdążyłem się przekonać,więc czy leczenie tzw. skojarzone czyli psychoterapia+farmakologia + może coś tam jeszcze może znacząco podnieść skuteczność ??? czy to tylko teoria.
Liczę na to że wątek będzie się dynamicznie rozwijał,ja na 10 lutego mam uzgodnioną wizytę u mojej Pani Doktor i właśnie w tym temacie,bo nie ukrywam jestem po kilku już terapiach i co jakiś czas robię sobie przysłowiowe kuku. dlatego zastanawiam się właśnie nad możliwością skojarzonego leczenia właśnie,ale przy pomocy środków które obniżają "zapotrzebowanie na wypicie",a są takie.Co prawda nie są tanie ale myślę że warto zainwestować w siebie,dlatego oczekuję że temat zainteresuje nie tylko mnie,a po wizycie 10 lutego na pewno opowiem w tym wątku jakie jest zdanie i zalecenia mojej Pani Doktor.Śledzę tematy na różnych forach dla uzależnionych i wszędzie dominujące jest "Grupy wsparcia" AA Psychoterapia a ta "fuj"chemia jakoś pomijana jest,a np raka leczy się chemią i terapią i coooo pomaga ułatwia i jest O.K Shy
29-01-2011 10:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Farmakologiczne leczenie alkoholizmu - romanj522 - 29-01-2011 10:14

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Depresja i jej leczenie Wacek 4 4,920 17-03-2022 14:09
Ostatni post: Meder

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości