Aktualny czas: 11-05-2024, 20:07 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomocy . ; ((
Autor Wiadomość
evelina Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
Post: #1
pomocy . ; ((
Witajcie . Tak naprawde to nie wiem od czego zaczac poniewaz moi rodzice pija odkat pamietam . Jak bylam mala czulam wiecznie lek jak rodzice szli ze znajomymi gdzies czy przychodzili do nas znajomi rodzicow czy mieli jaki kolwiek kontakt z ludzmi bo wiedzialam ze to sie bedzie konczylo zle . Nie znaja umiaru . Mama zawsze jak sie nachleje placze gada bzdury nie da sie do niej przemowic bo jak sie tylko probuje to belkocze cos w stylu i co znowu jestem najgorsza albo zaczyna wszystko wyzygiwac gadac jakies bzdury wyzywac tate mnie i siostre szukac afer . Tata jak sie napije robi sie agresywny kiedys jak bylam malutka chodzilam do podstawowki napil sie i zdemolowal cale mieszkanie . Ostatnio jakies 3 msc temu napil sie i rzucil nowym telewizorem. Tata jest tez hazardzista w sumie bardziej hazardzista . Co chwile przegrywal pieniadze w kasynach nie myslal wtedy o tym ze nie bedziemy mialy co jesc teraz mama z nim chodzi do kasyna i przegrywaja od 300 do 500 zl miesiecznie . Tata jak pije szuka awantur tak jak i mama co chwile sa jakies chore akcje przychodza nachlani kloca sie z soba zemna i moja mlodsza siostra . Nie raz slyszalam od kolezanek ze widzialy mojego pijanego ojca czy od kolegow ze pili z moja mama wypieralam sie ale ile mozna jezeli kazdy dobrze wie jak jest .Moje babcie tez sa alkoholiczkami .Mam wujka w moim wieku pol zycia babcia ze strony mamy zostawiala go ze swoim facetem i szla na jakies meliny pic tez czul wstyd nie chcial o tym gadac ostatnio poklocili sie w sklepie i on se poszedl ona do domu wrocila po 2 msc poszla gdzies pic . Zas u drugiej babci rodzice teraz przesiaduja . Juz od paru lat odkat dziadek nie zyje siedza i pija z jakimis starymi zurkami ktorych moja babcia sprawdza oni sikaja pod siebie a maja po 50 lat do takich stanow sie doprowadzaja boje sie ze moi rodzice lepiej nie skoncza . Jest mi wstyd za nich mam dopiero 17 lat moja siostra 16 nie mam nikogo kto by mi mogl pomoc w problemie . Ide ulica z mama a jakies brudne zurki chodzace po ulicy z beltami i jakimis tanimi alkoholami mowia do mamy czesc i do taaty . Najgorzej boli mnie to ze na nich nie dzialaja moje prosby grozby . Ostatnio wracalam do domu pozno w nocy i mama do mnie ze po mnie wyjdzie przez telefon a tak belkotala ze ledwo ja rozumialam powiedzialam ze nie wroce do domu siedzialam 3 godziny na dworzu w deszczu zanosilam sie z placzu bylam zmarznieta i rozpaczona ona dzwonila grozila mi policja . Wrocilam na drugi dzien historia sie powtorzyla . Rodzice dzien w dzien pija ..Nie wiem co mam zrobic. Pare razy od rodzicow po pijaku dostalam w twarz pociagnieta za wlosy i doznalam podobnych sytuacji . jest mi ciezko na leczenie sie nie zapisza nie wiem co mam zrobic . Jak sie pytalam paru znajomych to powiedzieli ze nie da sie nic zrobic prosze powiedzcie mi gdzie sie moge zglosic mieszkam w gdansku jakies instytucje ktore moga mi pomoc za darmo ? POMOCY !!!!![/align]
26-05-2011 22:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
pomocy . ; (( - evelina - 26-05-2011 22:50
RE: pomocy . ; (( - Alex - 26-05-2011, 23:21
RE: pomocy . ; (( - romanj522 - 09-07-2011, 03:18

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  gdzie i jakiej pomocy szukać? karamba 5 8,828 02-11-2016 13:38
Ostatni post: donbartosz
  gdzie szukać pomocy dla alkoholika rybka19533 1 7,238 19-02-2010 15:48
Ostatni post: perone

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości