Aktualny czas: 10-05-2024, 18:27 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy z podejmowaniem decyzji - strach przed podjęciem ryzyka?
Autor Wiadomość
mycha88 Offline
Member
***

Liczba postów: 239
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Problemy z podejmowaniem decyzji - strach przed podjęciem ryzyka?
Zastanawiam się, czy pod wpływem nagabywania innych nie staram się po prostu spełnić ich oczekiwań i na siłę się uszczęśliwiać. Może jestem w takim momencie życia, że w pewnych sprawach po prostu zwyczajnie nie wiem, co byłoby dla mnie najlepsze i czego chcę tak na 100%? Nie wiem do końca na ten moment, czy to po prostu jest moja osobista chęć wyjścia (bojkotowana wewnętrznymi lękami), czy narzucone postawy znajomych, którzy "wiedzą lepiej", czego mi potrzeba? Gdzie jestem ja w tym wszystkim?
Może właśnie jest w tym jakaś obawa, jak mówi Alex, że nie będzie na kogo zrzucić winy? Że zostanę z tym sama? I znowu trzeba będzie się pogodzić z tym, że po raz n-ty dokonało się niezbyt trafnego w skutkach wyboru, chociaż można było siedzieć spokojnie na tyłku.
Jeżeli pójdę, to w sumie nie wiem, co się zdarzy. Może wreszcie będzie fajnie (jak na jednej z imprez, 2 lata temu, kiedy fajnie się bawiłam, aż pamiętam do tej pory). Ale może będę czuła się źle i poczuję, że straciłam znowu tylko czas. To chyba troszkę tak, jak z wyjazdem Michu do miasta - jest ryzyko i strach, ale jest też i chęć.
Jeżeli zostanę w domu - nie poniosę żadnego ryzyka, ale na pewno będę się czuć nieco zawiedziona, że kolejny raz zwyczajnie stchórzyłam i zwiałam.

"Na półkę z napisem >>złudzenia<< nerwowo zerkają me sny"
29-05-2011 17:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Problemy z podejmowaniem decyzji - strach przed podjęciem ryzyka? - mycha88 - 29-05-2011 17:58

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lęk przed nową pracą Carmen 3 8,904 27-08-2013 10:07
Ostatni post: queen
  Problemy z jedzeniem Alex 3 6,202 10-11-2011 13:56
Ostatni post: peppercorn

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości