Aktualny czas: 10-05-2024, 21:11 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy z podejmowaniem decyzji - strach przed podjęciem ryzyka?
Autor Wiadomość
mycha88 Offline
Member
***

Liczba postów: 239
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #18
RE: Problemy z podejmowaniem decyzji - strach przed podjęciem ryzyka?
Mam niską samoocenę i jestem dosyć krytyczna wobec siebie, ale chyba nie jest tak wobec innych. Właśnie bardzo długo byłam zbyt pobłażliwa w stosunku do innych i pozwalałam sobie "włazić na głowę". Ale staram się trochę upominać o swoje i uczę się bronienia swojego zdania, chociaż różnie to wychodzi.
Nie wiem, czy oceniam tych chłopaków z góry - wypowiadając się o nich tak ogólnie, gdzieś tam i tak mam na myśli "konkretne egzemplarze", reprezentujące całą grupę. Poza tym, może to tak wygląda, że generalizuję, ale w takim razie poprawiam się tutaj w tej chwili i mówię: chciałam powiedzieć o doświadczeniach z konkretnymi przypadkami. A że były negatywne w większości - czy to tylko moja wina?
Nie zakładam też, że każdy kto pije chociaż trochę, jest od razu do odstrzału i można go spisać na straty. Nie lubię po prostu kiedy ktoś mnie zmusza do alkoholu, albo idzie na imprezę tylko po to, żeby pić na umór dopóki film mu się nie urwie, a następnego dnia mimo kaca jest z siebie wielce dumny.

"Na półkę z napisem >>złudzenia<< nerwowo zerkają me sny"
31-05-2011 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Problemy z podejmowaniem decyzji - strach przed podjęciem ryzyka? - mycha88 - 31-05-2011 15:09

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lęk przed nową pracą Carmen 3 8,904 27-08-2013 10:07
Ostatni post: queen
  Problemy z jedzeniem Alex 3 6,202 10-11-2011 13:56
Ostatni post: peppercorn

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości