Aktualny czas: 02-05-2024, 13:52 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak postępować gdy biska osoba pije?
Autor Wiadomość
kora Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #9
RE: Jak postępować gdy biska osoba pije?
Jak już pisałam W.nie był wzorem idealnego partnera. Jego znajomi do tej pory są pod wrażeniem - podobno zmieniłam go na lepsze. Musiałam uczyć go prostych rzeczy, które ja sama widziałam u siebie w domu a czego on nie doświadczał. Słowa typu: ,,Kochanie, pięknie wyglądasz" były mu obce. Spontaniczny pocałunek, przytulenie od tak również nie było dla niego naturalne. Często powtarzał, że zazdrości mi atmosfery jaka panuje w moim domu, relacji moich rodziców między sobą i w stosunku do mnie i mojego rodzeństwa.
Czuję, że nadajemy na tych samych falach.. ale wątpliwości nie dają mi spokoju. Jedni mówią, że jeśli ktoś kłamie notorycznie to już nigdy się tego nie oduczy. Jeśli przed małżeństwem są kłopoty to po ślubie będzie tylko gorzej.. , że powinno się ''uciekać'' od ludzi z toksycznych rodzin.A mi się wydaje, że prawdziwa miłość by była trwała musi się poddać wielu próbom. W każdym związku przecież są problemy. Nikt z nas nie wybiera sobie rodziny, nie może odpowiadać za błędy swoich rodziców.. Wiem, że On nie jest złym człowiekiem. Wiem, że mnie kocha. A ja coraz bardziej się boję.. niebawem usłyszę pytanie - ,,Czy wyjdziesz za mnie?" - ..a ja nie wiem.. nie wiem czy tego chcę choć nie wyobrażam sobie życia bez niego. Nikt nigdy nie będzie dla mnie znaczył tyle co On.

Jeśli w przyszłości ma być tak jak jest teraz to ja chcę zatrzymać czas..

Chyba powinnam wybrać się do psychologa. Sama nie daję sobie rady..
27-02-2011 19:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Jak postępować gdy biska osoba pije? - kora - 27-02-2011 19:48

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Związek z osobą uzależnioną. Ania1506 23 38,694 25-01-2020 22:18
Ostatni post: Kala żona alkoholika
  Moja matka pije i niszczy całą rodzinę nununa 4 9,106 05-12-2014 14:39
Ostatni post: agaton

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości