Aktualny czas: 26-04-2024, 02:55 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ojciec i picie.
Autor Wiadomość
polo123 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 0
Post: #1
Bug Ojciec i picie.
Witam!
Mam 22 lata mieszkam w bloku z rodzicami , młodszą siostra oraz babcią. Od około roku w domu zaczyna się sypać. Mój ojciec dzień w dzień musi wypić chociaż 200ml wódeczki, piwa już nie tyka. Wypije nawet w pracy i później udaje że jest wszystko okej i robi swoje czy ktoś z pracy to zauważył nie mam zielonego pojęcia. Grosze jest to że mu wiele nie potrzeba żeby zaczął się zachowywać jak "głupek". Ja poznam go nawet jak przejdzie obok alkoholu- od razu zmienia wyraz twarz i zachowaniem przypomina dzieciaka, gdy coś mu nie przypasuje włącza się agresor. Relacja między rodzicami jest MASAKRYCZNA!! Oczywiście cierpią na tym wszyscy bo ojciec gdy mu się zwraca uwagę zaczyna się awanturować. Pewnego razu ojciec przyszedł raz kolejny napity i miał iść do sąsiada robić mu łazienkę było mi tak wstyd i byłem taki na niego wściekły że gdy poszedł po narzędzia do piwnicy poszedłem za nim i mu powiedziałem co przez to picie się dzieje. Oczywiście próbował się awanturować i mnie zlewał starał się przejść obok mnie mając mnie w dupie jednak ja się nie odsunełm i wtedy zaczął mnie przesuwać, nie wytrzymałem i złapałem go za koszulkę i przeniosłem jakieś 10m wrzeszcząc że jak jeszcze raz przyjdzie napity i dalej będzie się tak wszystko psuło w rodzinie to mu zaj... Wybiegłem do domu ze łzami w oczach, wpadłem do swojego pokoju i gdy podeszła mama powiedziałem jej co zrobiłem. Ojcu nie da się powiedzieć że pije że prowadzi samochód pod wpływem alko i doprowadzi do czegoś złego( raz w młodości zabrali mu prawko jak był wypity), że rozpadnie się rodzinka to do niego nie dociera. Gdy staram się pogadać z nim jak ojciec z synem to nic to nie daje, czy jestem spokojny czy nerwowy. Ojciec jest osobą zamkniętą o problemach nie mówi wiem tylko że z kasą są problemy jak mogę pomagam spłacić kredyt a gdy dałem mu 500zł na spłatę to i tak wypił sobie a czy zapłacił nie wiem. Mama jest już bardzo załamana i wyładowuje się na nas a my na niej. Co zrobić?? Mój ojciec gdy nie pije to jest taki gość że szok!! Jest jak kumpel co zawsze pomoże a i jak pomóc mamie bo zrobiła się przez to wszystko okropna a takiej matki można tylko pozazdrościć!!

Z góry dzięki za pomoc!!
27-04-2013 21:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Ojciec i picie. - polo123 - 27-04-2013 21:48
RE: Ojciec i picie. - aska2520 - 02-05-2013, 22:58
RE: Ojciec i picie. - Fatum - 23-05-2013, 20:25
RE: Ojciec i picie. - aska2520 - 23-05-2013, 23:43

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ojciec alkoholik mojego chłopaka karolka1p1 3 10,356 01-05-2020 11:56
Ostatni post: Koki

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości