Aktualny czas: 19-05-2024, 00:16 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jak pomoc alkoholikowi
Autor Wiadomość
fifilinka Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 0
Post: #1
jak pomoc alkoholikowi
jestem pierwszy raz na tym forum, mam nadzieje ze choc troche mi pomizecie,,nie chodzi o mnie a o mojego tate. mam 25 lat i odkad siegam pamiecia on pije mniej lub wiecej, z przerwami dluzszymi lub krtotszymi ale ciagle pije. Od 10 lat jest coraz gorzej i gorzej a teraz to wrecz tragicznie.Ne moieszkam w domu, jeastem z zagranica ale wiem co sie dzieje mama mi mowi,dzis powiedzial ze on wyglada jak menel juz.... ojciec mial 2 zawaly, jak wspominalam zaszywal sie pare razy ale na leczenie nie chce isc . Mama chcew wziasc rozwod ale nie jest to dlsa niej lstwe ale mam juz dosc bo juz ojciec pije codziennie i tylko oiecuje ze pojdzie sie leczyc ale to tylko puste slowa. mama starala sie o przymusowe leczenie ale, naprawde jak to prawo dziala, skoro za kazdym razem on sie wykreca nie stawia sie na sprawy. moze kos wie jak moge mu pomoc jak przekonac zeby sie leczyl alo jak samemu go zapisac i jak pomoc mamie bo ona psychicznie nie wyrabia juz bardzo sie martwie o nia. i jak moze orientujecie sie jak jest z rozwodem z alkoholikoem Rodzice maja wspolny dom na mamy dzialce ale pobudowli razem,czy w razie rozwodu ojciec dostanie eksmisje? Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam
11-06-2011 23:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
jak pomoc alkoholikowi - fifilinka - 11-06-2011 23:20
RE: jak pomoc alkoholikowi - mase - 26-01-2012, 20:29

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Exclamation Prośba o pomoc w sprawie uzleżnionej matki córka. 1 2,549 26-05-2018 15:45
Ostatni post: córka.
  Pomoc dla babci, gdzie zacząć ? bib 2 5,886 14-10-2014 11:15
Ostatni post: Wacek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości