Aktualny czas: 16-05-2024, 14:05 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DDA i relacje koleżeńskie, przyjacielskie, służbowe
Autor Wiadomość
renia Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 0
Post: #4
RE: DDA i relacje koleżeńskie, przyjacielskie, służbowe
staram się mieć dobre relacje ze znajomymi. nie potrafię jednak zawierać bardzo bliskich i bardzo długich znajomości, które mogłyby przetrwać lata. zazwyczaj są to znajomości na pewien okres czasu. kiedy ktoś za blisko się zbliża do mnie i widzę, że zależy mu na mnie, powoli zaczynam do odpychać, nie spotykam się, nie odbieram telefonów, często wymyślam przeróżne wymówki, żeby tylko się z tym kimś nie spotkać. nic dziwnego, że mam jedynie "przelotnych" znajomych, a nie długie przyjaźnie na wiele lat. nie potrafię się otworzyć, częściej słucham niż mówię. znajomi chcą dowiedzieć się ode mnie czegoś nowego, co u mnie, często zbywam im jakimś krótkim zdaniem, że nic ciekawego albo że nic nowego się u mnie nie wydarzyło, a na przykład dzień wcześniej przepłakałam całą noc w poduszkę i pewnie mogłabym im o tym opowiedzieć, ale nie potrafię. chcąc nie chcąc jestem sama, chociaż tego nie lubię. nie lubię jadać sama albo oglądać w samotności filmy. mam wrażenie, że najlepiej na świecie rozumie mnie mój brat, ale dawno już go nie widziałam, rozmawiam z nim jedynie przez telefon, bo kilka razy temu przeprowadził się za granicę.
04-12-2013 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: DDA i relacje koleżeńskie, przyjacielskie, służbowe - renia - 04-12-2013 12:03

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  DDA + nerwica gratis mycha88 41 61,825 22-08-2022 14:53
Ostatni post: Meder
Thumbs Up DDA (kobiety w związku) – wywiad (mail itp.) from.nessy 1 4,482 16-10-2018 10:17
Ostatni post: bwalaszczyk

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości