Czytając i przeglądając serwis www.leczmy-alkoholizm.org , akceptujesz zasady znajdujące się na tej stronie.

Serwis www.leczmy-alkoholizm.org zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce prywatności. Każdego użytkownika serwisu www.leczmy-alkoholizm.org obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: www.leczmy-alkoholizm.org nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych użytkowników swoich serwisów.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać serwisu www.leczmy-alkoholizm.org.

Dane osobowe / subskrypcja biuletynu.
W czasie korzystania z serwisu www.leczmy-alkoholizm.org możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza celem dodania się do listy bezpłatnego biuletynu. Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było wysłać danemu użytkownikowi biuletyn.

Niezapowiedziane Wiadomości
Serwis www.leczmy-alkoholizm.org zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności. Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości www.leczmy-alkoholizm.org rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do jego serwisu i akcji z nim związanych.

Jawne Dane Osobowe
Dane osobowe podane na serwisach należących do www.leczmy-alkoholizm.org przy okazji wysyłania komentarzy do artykułów, odpowiedzi na forum itp. są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. www.leczmy-alkoholizm.org nie ma możliwości zabezpieczenia Was przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania Wam nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

Wyłączenie Odpowiedzialności
Serwis www.leczmy-alkoholizm.org stworzony został celem informowania i uświadamiania osobom uzależnionym i bliskim osób uzależnionych czym jest choroba alkoholowa, jak się rozwija, jakie mogą być skutki picia oraz gdzie i jakiej pomocy należy szukać. Kampania ma charakter informacyjny.

Chociaż dołożono wszelkich starań, by informacje na tej stroni były jak najbardziej prawidłowe, Serwis www.leczmy-alkoholizm.org, 36media, Adam Perko, Ośrodek Polana nie ponosi odpowiedzialności za jej treść. Materiały mogą zawierać nieścisłości i błędy w pisowni.

Autor nie gwarantuje poprawności i kompletności materiałów ani wiarygodności rad, opinii, oświadczeń lub innych informacji wyświetlanych na stronie lub rozpowszechnianych za jej pośrednictwem. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za pomyłki, niedokładności braki i inne błędy oraz nieaktualność oraz nieautentyczność jakichkolwiek informacji zawartych na niniejszej stronie.

Serwis www.leczmy-alkoholizm.org stworzony został celem informowania i uświadamiania osobom uzależnionym i bliskim osób uzależnionych czym jest choroba alkoholowa, jak się rozwija, jakie mogą być skutki picia oraz gdzie i jakiej pomocy należy szukać.